Hakkımızda

Türkiye’nin yeni kurulan emlak sitesi EMLAKget, 2020 yılında emlak arayanları; ihtiyaçlarına en uygun ve temiz ilanlara, hızlı ve kolay bir şekilde buluşturmak amacıyla yola çıktı. Yeni bir eve taşımanın verdiği mutluluk ve heyecanını emlak arama sürecinde de devam ettirebilmeniz için ev arama sürecinde her zaman yanınızdayız!

7 Bölge Müdürlüğümüz ve 100 kişiden oluşan profesyonel, dinamik, çalışkan kadromuzla; hem ev arayanlara hem de ilan verenlere harcadıkları zamanın karşılığını en iyi şekilde verebilmek için 24 saat çalışıyoruz. Emeğimizin karşılığını yakın zaman da Türkiye’nin lider emlak sitesi olmanın gururunu sizler ile birlikte yaşayacağız

Emlak arayan ve ilan verenleri güvenilir Online teknik altyapımız ve Profesyonel uzman kadromuzun da desteği ile tek bir çatı altında buluşturuyor, hayatınızın en önemli kararlarından biri olan emlak yatırımı sürecinde gelişmiş Materyallerimiz ile yol arkadaşlığı ediyoruz.

Emlak Sektörünün Nabzını Tutacağız

Emlak kategorisindeki uzmanlığımızın yanı sıra, emlak sektörünün kalitesini artıracak ve verimliliği maksimum seviyeye çıkaracak yeniliklerin izini sürüyor, sektörde öncülük ediyoruz.

Her ay düzenli olarak il, ilçe, mahalle kırılımında kiralık ve satılık fiyatlarının analizlerine ulaşabileceğiniz Emlak Endeksi sayfalarımıza göz atmayı unutmayınız.